Volná místa

Volná místa 2018-11-07T11:30:35+00:00

V současnosti nabízíme tato pracovní místa:

Technik přípravy výroby – veřejné zakázky   (Dokument ke stažení)

Projektant – přípravář technologické divize (možno i absolvent)

Požadované vzdělání:

VŠ/SŠ-technický směr, výhodou je strojírenský obor, autorizace ve strojírenském oboru výhodou

Další požadavky:

  • komunikační schopnosti
  • znalost projektování v systému CAD
  • znalost rozpočtování
  • ovládaní PC – (Office, internet, …)
  • analytické myšlení
  • odborné znalosti a zkušenosti v oboru montáží

Náplň práce:

  • zpracování potřebné projektové dokumentace dle předaných podkladů
  • zpracování  nabídky dle požadavků nadřízeného včetně účasti na prohlídce staveniště, zajištění potřebných podkladů – zejména nabídkových rozpočtů, časových harmonogramů, zajišťování subdodavatelských nabídek a ostatních dokumentů potřebných ke zpracování nabídky
  •  specifikace pro objednání materiálu
  • montážně technologické postupy
  • zpracování podkladů pro výběr nejvhodnějšího dodavatele materiálu, příp. služeb
  • zpracování a odeslání objednávek na jednotlivé materiály, příp. služby
  • zpracování rozpočtů pro případné více a méně práce
  • kontrolu dokumentace pro výrobu (montáže) a technickou přípravu výroby
  • úzkou spolupráci  s manažerem stavby
  • přípravu podkladů pro výběr nejvýhodnějších dodavatelů materiálu a prací s ohledem na cenu, termíny dodávek, garance, splatnosti a jiné potřebné ukazatele.
  • zpracování technicko – ekonomické  analýzy  s  cílem  realizovat  zakázku  v  požadované kvalitě, termínu a potřebnou mírou zisku
  • vypracování technologických pracovních postupů pro veškeré činnosti v rámci technologické divize dle vyhlášky 324/90 Sb.
  • aktualizaci datové základny vstupů nutných ke kvalitnímu zpracování nabídek